VAŠE MILIONOVÁ FIRMA

Vybudujte si také svojí úspěšnou firmu, která Vás bude bavit a vydělávat více peněz, než potřebujete.

S osvědčenými radami a návodem v ruce je to jednodušší, než si myslíte.

Již v řádu měsíců můžete mít svojí jedničku na trhu, která Vám dá časovou a finanční nezávislost.

Díky chytrým technologiím budete mít stroj na spokojené zákazníky, legendu, kterou budete moci pak předat svým dětem.

Chtěli byste mít svojí vlastní dobře fungující firmu? Nebo firmu již máte, ale je to spíš takové svobodnější a výnosnější chození do práce?

Nyní máte možnost Vaše sny uskutečnit a navíc je posunout úplně na jiný level. Zařadit se do první ligy podnikání. Začít hned od začátku dělat správné věci správným způsobem. Vytvořit si pevné pilíře svého budoucího impéria, na kterých následně vystavíte dobře fungující promazaný stroj na spokojené zákazníky, rostoucí zisky a více času pro sebe a své blízké. Během několika následujících měsíců se Vaše sny mohou splnit.

Připravil jsem pro Vás unikátní byznysový kurz, díky kterému si svou jedničku na trhu krok za krokem vystavíte. Skládá se ze 3 účinných nástrojů, které budeme využívat:

1. eBook, kde se vždy dozvíte teoretický základ a dostanete vhled do daného tématu, abyste věděli, jak věci spolu souvisí a proč tak musí být, pak

2. Pracovní sešit s úkoly, který rozpracovává eBookovou teorii do praktických věcí a Vy si tak postupně krůček po krůčku díky nim vše vybudujete.

3. členská sekce, která se stane Vaší milionářskou pracovnou, kde máte k dispozici další materiály, tipy, rady, podrobnější videa, jak si každý pilíř vystavět co nejpevněji.

K tomu všemu Vám budu průběžně k dispozici, abych mohl v členské sekci nebo mailem odpovídat na otázky, které budete mít a pomohl Vám s případnými nejasnostmi. Abyste vše správně chápali a šli správným směrem. Abyste na konci měli zcela jasno, měli svou firmu nové generace, která bude pracovat pro Vás, ne Vy pro ni a budete k ní mít podrobný manuál. Ba co víc, Vy svou firmu pustíte rovnou na vodu podnikání. A jak si to uděláte velké, je jen na Vás.

Kopat si s míčem na plácku nebo v okresním přeboru je fajn. Ale věřte mi, že trénovat a hrát v Premier League je daleko více vzrušující a odměňující. Vše je jen o chuti, pustit se do toho a projít si správným tréninkem, který Vás naučí nezbytné a klíčové techniky. Tak jako autoškola řidiče.

Kluci v NHL by Vám o tom mohli vyprávět. Vždy si na to vzpomenu, když vidím doma na stadionu viset jejich dresy. Měli sen, vůli a taky trochu odvahy jednoho dne sbalit brusle a začít trénovat s těmi nejlepšími. Udělali krok správným směrem a pak další. Až do síně slávy a blahobytu. Začali dělat na maximum, co je baví a dali tomu profesionální úroveň. Stejné zákonitosti platí i v byznysu.
 

Připravil jsem pro Vás na domu několikaměsíční kurz, který Vás za ruku vším provede.

Hodina dobrodružství denně, trocha myšlenkové práce, disciplíny, trocha mé individuální dopomoci a než se nadějete, máte své první spokojené zákazníky.

Tak jako třeba můj kamarád, respektive jeho žena, která si to již vyzkoušela.

Vaše Milionová Firma
12 strategických pilířů úspěšného podnikání

Žádná raketová věda, žádné odborné manažersko-byznysové plky, ale jednoduchým srozumitelným způsobem vysvětlený postup, který z Vás osvědčenými technikami vytáhne všechny potřebné informace a ty si poskládáte jako puzzle do šablony úspěšného podnikání tak, abyste za pár měsíců mohli začít jako nová moderní firma sloužit svým spokojeným zákazníkům. Po celou dobu Vám budou k dispozici další pomůcky v členské sekci a já osobně na emailu, abyste se mohli ptát a věci si upřesňovat.

 • Naučíte se správně podnikatelsky uvažovat a vidět věci bynznysovýma očima
 • Poznáte tajemství, které se skrývá za úspěchem jedniček na trhu
 • Pochopíte strategii, díky níž nebudete mít nouzi o skvělé zákazníky a plnou pokladnu
 • Osvojíte si techniky, postupy a nástroje nejúspěšnějších v oboru
 • Každý den budete moci na hodinu utéct do svého nově budovaného světa a pracovat na splnění svých snů
 • Srozumitelný postup, který pochopí každý, rozpracovaný do jednoduchých kroků
 • 40 praktických úkolů navazujících na teoretický základ v eBooku
 • Podrobnější vysvětlení převedené ihned do konkrétních Vašich výstupů a nápadů
 • Ověřené techniky, jak z Vaší mysli dostat to nejlepší a vše podstatné pro Váš fungující byznys.
 • Vytvoříte si základ pro Váš budoucí Firemní manuál - dokument číslo jedna ve firmě, který si pak jen doplníte

Máte rádi čísla a konkrétní výsledky?


Díky tomuto eBookovému kurzu a principům, na kterých je postaven,...

...manželka mého kamaráda vybudovala za 3 měsíce svojí úplně první firmu, 4tý měsíc obsloužila první své zákazníky, 6tý měsíc se jí vrátila celá vstupní investice a zatím to vypadá, že než se sejde rok s rokem, bude mít svůj první milion. To vše za 1-2hod denně při zaměstnání. Bez jakýchkoli předchozích zkušeností s podnikáním.

... naše malá speciálka převzala během 3 let zákazníky 13ti konkurentům, stala se jedničkou na trhu pro 8 tisíc stálých zákazníků, kteří jí za 13 let přinesli do pokladny přes čtvrt miliardy Kč a rozrostla se na 3 maloobchodní provozovny a specializovaný servis.

...se z Vás může stát i podnikatelsky uvažující zaměstnanec, o kterého žádná rozumná firma nechce přijít. Mému kamarádovi se díky tomu zdvojnásobila částka na výplatní pásce. Sám o tom říká:

"Možná jsem slaboch, možná mám vyšší míru odpovědnosti za naše měsíční účty a výdaje, možná jsem zvolil pohodlnější cestu, ale jsem rád, že jsem to absolvoval! Byly to fajn čtyři měsíce. A vrůšo! Nejvíc jsem ale rád, že se do toho obula moje manželka s dcerou, které to ještě víc spojilo a jen kvetou. Občas i trochu žárlím. Ale celkově nám to hodně pomohlo. Finančně hodně moc, ale taky hlavně jistotou. Kdybych byl odejit, účty máme posichrované a rád se k holkám přidám, nebo to pak již vážně zkusím sám"

Kurz si můžete přizpůsobit podle svých možností a potřeb


Úroveň START

Pro podnikatele, kteří již úspěšně fungují, ale rádi by si své podnikání více opevnili tím, že se na některé věci podívají jinýma očima. Pár zlepšení možná stačí na postup do vyšší ligy.


 • eBook Vaše Milionová firma v elektronické formě

Úroveň OPTIMAL

Pro začínající podnikatele, absolventy škol, start-upy, budoucí speciálky či řemesla. S minimálními náklady mohou dosáhnout obrovského zhodnocení. Krok za krokem si projít jednu důležitou věc za druhou a udělat z ní pevný pilíř svého nového impéria.


 • eBook Vaše Milionová firma v elektronické formě
 • Pracovní sešit se 40ti praktickými úkoly
 • Přístup do členské sekce - pracovny milionářů
 • Limitováno pro 100 zájemců

Úroveň PROFI

Pro ty co myslí svou podnikatelskou dráhu skutečně vážně a chtějí se dostat rychle vpřed. Spálili mosty a jsou hladoví po úspěchu. Pomohu, jak budu moci, aby vše šlo rychle k cíli a bylo správně poskládané.


 • eBook Vaše Milionová firma v elektronické formě
 • Pracovní sešit se 40ti praktickými úkoly
 • Přístup do členské sekce - pracovny milionářů
 • Individuální dopomoc na týdenní bázi po dobu 6ti měsíců
 • Limitováno pro
  5 zájemců

Úroveň MASTER

Pro zajímavé obory a podnikatelské příležitosti s dobrým růstovým potenciálem. Staneme se na čas kolegy, poskytnu část kapacity svého realizačního týmu, pomohu se vším od A do Z, vystavíme, zautomatizujeme a zdigitalizujeme vše spolu od podlahy a moderně. Odejdeme po zapracování a vydělaném milionu. Pak budeme již jen případnou dopomocí.


 • eBook Vaše Milionová firma v elektronické formě
 • Pracovní sešit se 40ti praktickými úkoly
 • Přístup do členské sekce - pracovny milionářů
 • Vybudování milionové firmy na klíč
 • Automatizace procesů, moderní marketingové nástroje na klíč
 • Limitováno pro
  1 zájemce

Pro koho je úroveň START

Samotný eBook mohou využít stávající podnikatelé, kteří již úspěšně fungují, ale rádi by se na některé věci podívali z jiného zorného úhlu, nebo aby si firmu doladili o to, co jim chybí a potenciálně představuje riziko, nebo brzdí vyšší zisky. Doplní si pilíře k větší stabilitě a posunou podnikání na vyšší profesionálnější úroveň. Něco bude známé, něco bude nové, něco bude "wow prozření" z provozní slepoty.

Pro koho je úroveň OPTIMAL

K eBooku jsem připravil ještě podrobný Pracovní sešit se 40ti praktickými úkoly a přístup do Členské sekce, takové pracovny milionářů, ve které si můžete s dopomocí vše připravit a vybudovat. K dispozici tam jsou ke každému pilíři další materiály, videa, audia, motivace a předpřipravené nástroje ke stažení. Tato kombinace je ideální pro začínající podnikatele, absolventy škol, start-upy, lidi na odchodu z korporátů, budoucí speciálky či řemesla. Pro všechny, kdo to myslí s podnikáním vážně a chtějí si na zelené louce rovnou vystavět firmu nové generace. Ať už se do toho pustí naplno, nebo opatrně ještě při zaměstnání. Není důležité, jak se jde rychle a jak velké to podnikání bude, ale je důležité vykročit správnou nohou a věci nepředělávat. Mít stále pevno pod nohama. Toto je nejlepší varianta poměr cena/hodnota/čas. 

Pro koho je úroveň PROFI

K předchozímu bodu jsem ještě připravil pro cca 5 zájemců možnost aktivnější individuální dopomoci na týdenní bázi, kdy sám konkrétně pomohu několika budoucím podnikatelům nové generace, postavit jejich milionové impérium. Budeme pravidelně v kontaktu a půjdeme rychleji, jako když běžíte s vodičem a doprovodným týmem. Vím totiž, že se to občas schumelí a člověk potřebuje rychle přepřáhnout, než vše narazí do zdi. Byla by škoda nepodat pomocnou ruku a přicházet o dobré lidi. O to víc, když mají nyní maximální motivaci uspět.

Pro koho je úroveň MASTER

Aby toho nebylo málo, rozhodl jsem se po dohodě s mými kolegy a partnery, že jednoho ze zájemců vezmeme mezi sebe a společně mu pomůžeme vše vybudovat na klíč včetně automatizace procesů a zapojení chytrých technologií, které používají firmy nové generace, čímž kromě onoho milionu získá rovnou také dostatek volného času a pohybu, protože pro něj začnou pracovat technologie. Firmu bude moci řídit odkudkoli, kde je připojení na web. Bude jí mít opravdu pomyslně ve své kapse díky mobilnímu telefonu.

Toto je ideální řešení pro zajímavé obory s dobrým růstovým potenciálem a podnikatele, kteří chtějí spustit nové produkty či služby a chtějí to vystavět od podlahy celé nově a moderně. Podle tohoto prototypu pak budou moci povýšit i ostatní svoje firmy na novou úroveň.

Jak kurz probíhá a co můžete očekávat?


Standardní eBookový kurz Vaše Milionová Firma - 12 strategických pilířů úspěšné firmy je první ucelenou etapou na cestě k moderní firmě. Je připraven tak, aby na něj případní zájemci mohli navázat v další etapě, kdy se půjde ještě hlouběji a věci se doprecizují a většina z nich zautomatizuje se zapojením chytrých technologií. Nicméně na základě tohoto kurzu již budete mít moderní podnikání na pevných základech.

Kurz je kapacitně omezen na 100 účastníků (5 bude mít možnost využít individuální osobní konzultace, 1 účastník bude mít možnost nechat si firmu postavit na klíč a sám si vše řídit).

Po zakoupení kurzu = eBook + Pracovní sešit + Členská sekce s bonusy máte rezervované místo, o které již nepřijdete. Kurz bude oficiálně spuštěn v květnu, kdy Vám do mailu přijde eBook s Pracovním sešitem a přihlášením do členské sekce tedy pracovny budoucích milionářů.

V první části eBooku a následně i prakticky v sešitu se nejprve trochu filosoficky naladíte správným směrem, trochu se namotivujete a vytvoříte pár nezbytných rituálů, abyste mohli následně přejít na jednotlivé pilíře a začít na nich krok za krokem pracovat.

Na úvod se ještě otestujete, abyste věděli z jaké laťky startujete a jak moc jste se na konci posunuli.

Dokončení každého pilíře uděláte verifikací klíčových bodů, zda máte vše a nic jste nevynechali.

Pokud budete mít potřebu něco si dopřesnit, nebo lépe vysvětlit použití některého z nástrojů stačí, když mi napíšete email a já Vám obratem pomohu. Jsem Vám 6 měsíců k ruce.

K dispozici budete mít také odpovědi na nejčastěji kladené otázky od ostatních, takže řešení na obvyklé potíže bude již připraveno.

Své myšlenky, nápady a řešení si budete postupně úkol za úkolem psát do svého pracovního sešitu v elektronické podobě, čímž Vám vznikne živý dokument popisující Vaší novou firmu. Tím pádem budete mít z 80ti % hotový budoucí Firemní manuál - dokument číslo jedna ve firmě. Navíc na něj budete moci navázat, až budete případně firmu digitalizovat a nechávat za sebe pracovat chytré technologie.

Ukázka knihy

Co Vám dá tento kurz?


 • Pár měsíců dobrodružného života podle osnovy, kdy budete moci pravidelně utíkat do svého světa snů a s dopomocí na nich pracovat, aby se staly skutečností.
 • Nový pohled na podnikání tak, jak ho praktikují úspěšní
 • Osvědčené a vyzkoušené techniky a postupy, které používají ti nejlepší v oboru.
 • Podnikatelské Krav Maga tedy jen to nejdůležitější a nejefektivnější, co lze jednoduše použít a má největší přínos.
 • Pevné základy Vašeho nového moderního podnikání na principech řízení kvality
 • Vybrané nástroje řízení kvality Six Sigma
 • Možnost postavit si od základu správně svojí novou firmu, která se stane jedničkou na trhu
 • Možnost doplnit si, nebo přestavět své stávající podnikání, aby se stalo jedničkou na trhu
 • Byznysové myšlení, zákaznicky orientovaný přístup, cenné rady a tipy od nejlepších.

Za kolik lze eBookový kurz pořídit?


Úroveň START: 470 Kč + DPH


Samotný eBook

Úroveň OPTIMAL: 2.970 Kč + DPH


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce

Úroveň PROFI: 29.970 Kč + DPH


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce + individuální dopomoc a konzultace po dobu 6ti měsíců 

Úroveň MASTER: 1.000.000 Kč + DPH
nebo podíl na zisku


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce + vybudování milionové firmy na klíč včetně automatizace

Pro srovnání: hodina osobní konzultace se mnou stojí 2 000 Kč. Na to, abychom zvládli probrat všechen materiál, který je obsažený v kurzu, bychom těch hodin potřebovali alespoň 10. A to samozřejmě vůbec nepočítám všechny ty fantastické bonusy.

Přihlašte se již nyní, do spuštění kurzu a rozeslání eBooků zbývá

Reference

Celý systém jsme ověřili nejen v naší praxi, nasadili jsme ho i v dalších firmách i u jednotlivců a zde jsou reakce ...


"Nakonec jsem se neodvážil opustit jistou korporátní výplatní pásku. Začal jsme však vidět věci jinak, zavádět ve své práci, co jsem se naučil, což začalo mít pozitivní vliv na plnění našeho obchodního plánu. Když jsme uzavřeli rok na čísle 178% plánu, přišlo zdvojnásobení platu a zajímavější práce."

Viktorzaměstnanec, úroveň OPTIMAL

"V podnikání jsem se dostal do mnoha slepých uliček, ve většině případů neznalostí základních principů. Na pár věcí člověk přijde sám, ale jde to velmi pomalu a bolí to. Díky Jardovi a eBooku jsem se dokázal na podnikatelské bludiště podívat z "ptačí" perspektivy a získat patřičný nadhled. Je to neskutečná úleva a skvělý pocit. Spolupráce fungovala jak švícarské hodinky."

Vladimírpodnikatel - úroveň PROFI

V minulém roce jsem se rozhodl založit novou společnost zabývající se obchodem a montážemi tepelných čerpadel. Po sedmi letech podnikání v oboru jsem si myslel, že vím jak na to. Přesto jsem začal hledat někoho, kdo podniká jiným způsobem, než je u nás obvyklé. Shodou náhod jsem se dostal až k ebooku - Milionová firma - pilíře úspěchu, od Jardy Chalupského. Již dříve jsem měl jakousi zkušenost s návodem na úspěšné podnikání, ale byl problém s tím, jak se tomu věnovat, jak všemu rozumět apod. Milionová firma - pilíře úspěchu je připravená člověkem, který si vše prošel a má mnoho zkušeností. V případě návodu na podnikání, potřebujete něco více než jen knihu, sešit, ebook, potřebujete pomoc, vést, vysvětlit...... a to je právě to, v čem se spolupráce s Jardou Chalupským liší. Děkuji Jardovi Chalupskému za otevření očí, dosavadní pomoc a těším se na naší další spolupráci.

Janmajitel firmy - úroveň MASTER

Neváhejte a objednávejte

Úroveň START: 470 Kč + DPH


Samotný eBook

Úroveň OPTIMAL: 2.970 Kč + DPH


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce

Úroveň PROFI: 29.970 Kč + DPH


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce + individuální dopomoc a konzultace po dobu 6ti měsíců 

Úroveň MASTER: 1.000.000 Kč + DPH
nebo podíl na zisku


Book + Pracovní sešit + Členská sekce + vybudování milionové firmy na klíč včetně automatizace

Jen pro představu, za školení a speciální tréninky, ze kterých eBook vychází stály 380tis Kč a přes 20 let zkušeností. Samotná příprava kurzu zabrala půl roku práce a kdybych to s kolegy dělal pro někoho na zakázku, obnášelo by to částku cca 1.44mil Kč. Hodina business consultingu stojí 1.500 - 5.000 Kč, proto si ho mohou většinou dovolit jen korporáty a nadnárodní firmy, které pak ale také díky tomu válcují malé a střední podnikatele.

Vy nyní máte možnost dopřát si také profesionální konzulting převedený do srozumitelného jazyka, ale jen za zlomek ceny, která by jinak pro Vás byla nesmyslná a nenávratná. Navíc se mnoha bonusy a připravenými nástroji v členské sekci. A to vše ještě s garancí vrácení peněz, pokud byste naznali, že kurz pro Vás nemá přínos.

Přihlašte se již nyní, do spuštění kurzu a rozeslání eBooků zbývá

Autor knihy

Vizionář, podnikatel a expert na řízení kvality six sigma. 

Z malého jihočeského městečka se jako první Čech dostal do prestižní organizace interního auditu General Electric v USA, kde pracoval pro legendárního Jacka Welche na projektech zlepšování byznys procesů a zavádění změny. Následně si založil vlastní konzultingovou společnost, aby mohl získané know-how předávat také šikovným firmám v Čechách a na Slovensku.  V současnosti rozvíjí své dvě úspěšné milionové firmy a detailní návod, jak spolehlivě na to, předává dalším.

Vrtají vám ještě hlavou nějaké otázky?

Nejedná se o jeden z kurzů podnikání na internetu, kdy je cílem prodávat jen něco online?

Nikoli. Jde o vybudování firmy spíš klasického střihu. Mít obecně dobře nastavené podnikání podle zásad řízení kvality six sigma, ať už je předmětem cokoli. Samozřejmě internet je dnes velmi důležitým distribučním a komunikačním kanálem. V rámci tohoto kurzu je využíván v pozdějších fázích v rámci automatizace a digitalizace procesů. Není tedy nutno být IT expertem. Opak je skoro lepší.

Neváhejte a objednávejte

Úroveň START: 470 Kč + DPH


Samotný eBook

Úroveň OPTIMAL: 2.970 Kč + DPH


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce

Úroveň PROFI: 29.970 Kč + DPH


eBook + Pracovní sešit + Členská sekce + individuální dopomoc a konzultace po dobu 6ti měsíců 

Úroveň MASTER: 1.000.000 Kč + DPH
nebo podíl na zisku


Book + Pracovní sešit + Členská sekce + vybudování milionové firmy na klíč včetně automatizace

Přihlašte se již nyní, do spuštění kurzu a rozeslání eBooků zbývá

Ale sliby-chyby, a proto vám nabízím i 30denní garanci spokojenosti. Když do 30 dnů od zahájení kurzu zjistíte, že vám kurz nepřinesl žádné nové informace a že pro vás ani vaše podnikání nemá žádný přínos, napište mi, a já vám vrátím všechny peníze zpět. Peníze od vás přijmu, jen pokud vám moje pomoc přinese nějakou hodnotu.