RADY, TIPY, NÁVODY PRO ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ

JAK FUNGUJE TERAPIE TMOU?!

Jste unaveni životem? Cítíte se pohlceni každodenními požadavky? Potřebujete se na chvíli zastavit, zvednout hlavu, nadechnout se, zkoncentrovat, načerpat síly a správně zacílit do dalších etap v životě? Do nových projektů? Do podnikání? Připomenout si, co vám v životě dělá radost a čemu se chcete věnovat? Chcete skoncovat se svými nočními můrami? Slyšeli jste o jednoduché a přitom obrovsky účinné terapii tmou, ale nedostatek informací o tom, jak probíhá a jak to funguje, vám brání dopřát si ji? Tento ebook vám pomůže se rozhodnout!

Zažíval jsem podobné pocity, jaké nyní možná zažíváte vy. Celkově by se daly shrnout a popsat jako potřeba se na chvíli zastavit, vrátit se do svého bodu nula, ke své podstatě, ke svým hodnotám, uklidit si v sobě a opět dobít své životní baterie na maximum.

Rád nejprve hledám způsoby, jak si pomoci sám. Proto mne velmi zaujala možnost vyzkoušet si pobyt ve tmě. A protože nejsem žádný bezhlavý střelec, postupně jsem si střípek po střípku zjišťoval více a více informací a skládal si mozaiku, jak to funguje, co od toho mohu očekávat, kde se tma provozuje, kdo ji provozuje, kde jsou dobří na to či ono, kdo to má jak zaměřené, jaké kdo má reference, jaká jsou rizika a přínosy atd.

Měl jsem možnost poměrně dlouze hovořit i s lidmi, kteří tmu několikrát vyzkoušeli i v různých obměnách a vyslechnout si jejich praktické rady. Za cca půl roku jsem získal poměrně přesný obrázek, co mohu od této zkušenosti očekávat a co by mi to mohlo asi přinést. Zároveň jsem se ujistil, že tma je to pravé pro mne v současný okamžik, kdy se chci pustit do nových věcí a nabít se energií do druhé poloviny života.

Přesto však existovaly stále otázky, které nebyly zodpovězeny a které mi trochu před finálním rozhodnutím zvedaly adrenalin… Zvládnu to? Nepřeskočí mi z toho? Co tam budu celý týden dělat, vždyť je to 168 hodin, 10.080 minut?! Jak to funguje? Na jakém principu, že jsou po tom lidé jak vyměnění?

Proto jsem se rozhodl bezprostředně po mém pobytu ve tmě napsat tento ebook, který vše laicky a jednoduše vysvětluje. Po jeho přečtení budete mít naprosto jasno, zda se do tmy pustit nebo ne a co vám investice několika dnů do samoty přinese.

Doporučuji ke zvážení začínajícím i současným podnikatelům, byznysmenům, leaderům, koučům a všem zapřaženým do popruhů každodenní odpovědnosti. Je slast tyto popruhy na chvíli shodit a zmizet ze světa.

Ebook má 43 stran, 8 kapitol a získáte ho obratem elektronicky v pdf formátu. Obsah ebooku popisuje proč jsem se rozhodl pro pobyt ve tmě, jaké jsem měl očekávání, první dojmy, jaká je podstata fungování terapie tmou, otázky před pobytem a odpovědi po pobytu, co bych příště udělal jinak.

KOUPIT za 199 Kč

Pokud jste získali Promo kód, vyplňte ho při objednávce. Po odeslání objednávky vám zašlu email s fakturou a po uhrazení vám Ebook obratem dorazí na email a do Vaší knihovny u nás na stránkách, kde ho budete mít pod svým emailem a heslem kdykoli odkudkoli k dispozici. 
V případě jakýchkoli potíží vám ihned rádi pomůžeme přes kontaktní formulář zde.