RADY, TIPY, NÁVODY PRO ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ

Vaše Milionová Firma

12 Strategických pilířů úspěšné firmy

Chtěli byste mít svoji vlastní dobře fungující firmu? Nebo firmu již máte, ale je to spíš takové svobodnější a výnosnější chození do práce?

Nyní máte možnost vaše sny uskutečnit a navíc je posunout úplně na jiný level. Zařadit se do první ligy podnikání. Začít hned od začátku dělat správné věci správným způsobem. Vytvořit si pevné pilíře svého budoucího impéria, na kterých následně vystavíte dobře fungující promazaný stroj na spokojené zákazníky, rostoucí zisky a více času pro sebe a své blízké. Během několika následujících měsíců se vaše sny mohou splnit.

7 smrtelných chyb

současných podnikatelů při budování úspěšné firmy

Co dělá z jedněch milionáře a druhé zadluží na dlouhé roky? Aneb na co si dát pozor, pokud chcete uspět.

eBook vám odhalí ty nejhorší skryté nášlapné miny, které dokáží rozmetat jakékoli podnikání. Odhaluje důvody, proč končí i ti nejschopnější adepti, obzvláště pak v menších městech. Dá vám doporučení, jak se těmto nástrahám vyhnout. Také popírá zažité mýty, které již dávno neplatí a jen vám škodí. Je to repelent proti nočním podnikatelským můrám. Mapa minovým polem. Každé vážnější úvahy o vlastním podnikáním by měly začínat četbou tohoto eBooku a poučením se z chyb ostatních. Podnikatel nové generace si totiž na pomyslnou rozpálenou plotnu nesáhne ani jednou. Je chytrý...

ZÍSKAT IHNED →

52 rad a tipů

Cyklus pravidelných praktických rad z praxe pro váš úspěch v podnikání

Každý týden dostanete jeden osvědčený tip na zlepšení, kdy vám drobná změna v tom, co již možná děláte, přinese, nebo ušetří tisíce korun. Každý týden jedno zamyšlení pro majitele firmy nebo podnikatele, kterým záleží na své firmě, aby si mohli v následujících sedmi dnech zkontrolovat, zda mají vše v pořádku, nebo si věci doladit k dokonalosti. Tipy na to nejdůležitější seřízení svého podnikatelského mechanismu. Pokryjeme oblasti jako filosofické a hodnotové nastavení byznysu, marketing, prodej, práce se slevami, řízení kvality, provozní operace a strategické uvažování při práci se zákazníky a konkurencí. Takový trochu japonský Kaizen. Drobnými změnami k velkým souhrnným výsledkům.

ZÍSKAT IHNED →

Chcete mít do roka dobře fungující podnikání?