RADY, TIPY, NÁVODY PRO ÚSPĚCH V PODNIKÁNÍ

KONEC TÁPÁNÍ

Já jsem v prvním roce podnikání v dubnu investoval 100 tisíc korun a v prosinci měl již zpět 300 tisíc . V druhém roce byla spontánní znalost značky nově budované firmy 86% a ve třetím roce jsme byli jedničkou v daném sortimentu a tržbách na místním trhu. Za 12 let nám více než 30.000 zákazníků svěřilo přes čtvrt miliardy svých peněz jako ocenění dobrých služeb. Moje poradenská firma se stala milionovou firmou již ve druhém roce fungování.

Cestu, jak toho lze dosáhnout jsem zjednodušil, popsal a můžete jí opakovat i Vy. Třeba i s daleko lepšími výsledky, protože i já se učím poznávat nové vody a mám své slabé stránky, ve kterých Vy jste třeba daleko lepší. To je zcela přirozené. Já jen ohlídám, abyste neudělali chybu v zásadních věcech pro úspěch nezbytných.

Předám Vám praktické postupy, které fungují a které jsem si sám ověřil. Čím poctivěji dodržíte rady, tím jistěji budete mít do roka svou úspěšnou firmu a do tří let možná již jedničku na trhu. Jen na Vás bude záležet, jak si to budete chtít celé zjednodušit a jaké budete používat nástroje a technologie. Zda tužku a objednávkový blok, nebo vše automatizovaně s esemeskou na konci dne, která Vás informuje o tom, kolika jste pomohli zákazníkům, jak byli spokojeni a kolik jste ten den vydělali a zda jste v plánu.Vystupte ze své zóny pohodlí, vyplňte formulář na úvodní straně. Prozradím Vám jaké principy v byznyse fungují stejně spolehlivě jako fyzikální zákony a na jaké klíčové nášlapné miny si dát pozor, protože dokážou rozmetat jakékoli podnikání včetně toho nadnárodního.